Ināra Šampiņa

Numurs 24   

Kolektīvs Prizma

Iespēja piedalīties Ceļojumu lielās balvas izlozē

Magnēts 2018

Pēc  81.(noslēguma)  kārtas  grupā W70 28112 punkti,  1. vieta no 10 dalībniekiem
Kārta Grupa Rezultāts Punkti V.gr km kp min/km km/h D Datums Karte
  15 W70   1:34:57    722 2(2)   3.73  13   25:27   2.36 3 3.maijs Brekši A
  16 W70   1:38:15  1000 1(1)   3.82  15   25:43   2.33 3 8.maijs Jaunciems
  18 W70   1:23:36    705 2(2)   3.89  14   21:29   2.79 3 10.maijs Langstiņi-Makstenieki
  19 W70   1:36:48  1000 1(1)   3.84  11   25:12   2.38 3 15.maijs Mežaparks
  21 W70   1:06:27  1000 1(1)   3.77  12   17:37   3.40 3 17.maijs Mucenieki
  22 W70   1:20:10  1000 1(1)   3.68  14   21:47   2.75 3 22.maijs Laveri
  25 W70     58:59  1000 1(1)   2.89  11   20:24   2.94 3 29.maijs Trīsciems
  27 W70   1:32:48  1000 1(1)   3.68  11   25:13   2.38 3 31.maijs Podkājas
  28 W70   1:34:07  1000 1(1)   3.78  13   24:53   2.41 3 5.jūnijs Piekūnītis
  30 W70   1:14:30    825 2(2)   3.78  12   19:42   3.04 3 7.jūnijs Bāliņi-Garkalne
  31 W70   1:03:21  1000 1(1)   3.97  11   15:57   3.76 3 12.jūnijs Carnikava Z
  33 W70   1:17:21    885 2(2)   3.98  10   19:26   3.09 3 14.jūnijs Silakrogs
  34 W70   1:11:36  1000 1(1)   3.79  15   18:53   3.18 3 19.jūnijs Dūņezers
  36 W70   1:35:15  1000 1(1)   3.08  12   30:55   1.94 3 21.jūnijs Dzidriņas
  37 W70   1:37:30    569 2(2)   3.81  14   25:35   2.34 3 26.jūnijs Kalngale-Jūgezers
  39 W70   1:19:54  1000 1(1)   3.90  11   20:29   2.93 3 28.jūnijs Autotrase 333
  40 W70   1:06:21  1000 1(1)   3.80  12   17:27   3.44 3 3.jūlijs Dzirnezers
  42 W70   1:42:56    576 2(2)   3.80  11   27:05   2.22 3 5.jūlijs Urga
  43 W70   1:11:16    837 2(2)   3.80  13   18:45   3.20 3 10.jūlijs Carnikava D
  45 W70   1:27:08  1000 1(1)   3.70  13   23:32   2.55 3 12.jūlijs Asaru ezers
  52 W70   1:15:20  1000 1(1)   3.60  10   20:55   2.87 3 31.jūlijs Jaunciems-Kalngale
  54 W70   1:18:47    554 3(3)   3.20   9   24:37   2.44 3 2.augusts Zaķumuiža Z
  55 W70   1:06:03    611 3(3)   3.60  13   18:20   3.27 3 7.augusts Atari
  56 W70   1:18:18  1000 1(1)   3.70  13   21:09   2.84 3 8.augusts Vārnukrogs A
  57 W70   1:44:08  1000 1(1)   3.80  13   27:24   2.19 3 9.augusts Zaķumuiža R
  58 W70   1:21:16    462 2(2)   3.70   9   21:57   2.73 3 14.augusts Jaunciems-Jūgezers
  60 W70   1:21:04    469 2(2)   3.70  11   21:54   2.74 3 16.augusts Upesciema dīķi
  61 W70   1:03:31    716 2(2)   3.70  12   17:10   3.50 3 21.augusts Ummis
  63 W70   1:14:09    811 2(2)   3.90  13   19:00   3.16 3 23.augusts Baltais krusts
  64 W70   1:37:25  1000 1(1)   3.70  14   26:19   2.28 3 28.augusts Langa
  66 W70   1:51:16  1000 1(1)   3.76  12   29:35   2.03 3 30.augusts Juglas mežs
  67 W70   1:20:54  1000 1(1)   3.70  14   21:51   2.74 3 4.septembris Maku ezers
  68 W70   1:24:33    494 2(2)   3.61  12   23:25   2.56 3 5.septembris Buļļusala A
  69 W70   1:03:41  1000 1(1)   3.57  12   17:50   3.36 3 6.septembris Biķernieki
  72 W70   1:11:24  1000 1(1)   3.62  13   19:43   3.04 3 13.septembris Langstiņi-Upesciems
  73 W70   1:30:38    485 2(2)   3.63  11   24:58   2.40 3 18.septembris Mežaparks
  75 W70   1:41:22  1000 1(1)   3.67  16   27:37   2.17 3 20.septembris Biķeru bazn.
  78 W70       0  -(2)   3.47  14 3 27.septembris Brekši R
 50:57:04 136.65 455   22:22   2.68


Kr.krasta Magnēts 18

Pēc  27.(noslēguma)  kārtas  grupā W70 1494 punkti,  2. vieta no 8 dalībniekiem
Kārta Grupa Rezultāts Punkti V.gr km kp min/km km/h D Datums Karte
  19(56) W70   1:18:18  1000 1(1)   3.68  13   21:16   2.82 3 8.augusts Vārnukrogs A
  23(68) W70   1:24:33    494 2(2)   3.61  12   23:25   2.56 3 5.septembris Buļļusala A
  2:42:51 7.29 25   22:20   2.69

Informācija sagatavota  04.10.2018  23:20:26