Sergejs Šadrins

Numurs 519   

Kolektīvs Kāpa

Iespēja piedalīties Ceļojumu lielās balvas izlozē

Magnēts 2018

Pēc  81.(noslēguma)  kārtas  grupā M50 28253 punkti,  4. vieta no 54 dalībniekiem
Kārta Grupa Rezultāts Punkti V.gr km kp min/km km/h D Datums Karte
   1 M50     39:03  1000 1(5)   5.99  13   06:31   9.20 5 3.aprīlis Biķernieki
   2 M50   1:00:19    935 4(8)   5.73  13   10:31   5.70 5 4.aprīlis Imanta
   4 M50     46:24    831 3(8)   6.79  18   06:50   8.78 5 10.aprīlis Vecāķi Z
   7 M50     46:52    948 2(8)   6.66  17   07:02   8.53 5 17.aprīlis Suži
  12 M50     53:24    935 2(6)   6.48  17   08:14   7.28 5 26.aprīlis Līči
  19 M50     58:26    818 4(9)   6.57  17   08:53   6.75 5 15.maijs Mežaparks
  22 M50     53:07    815 3(8)   6.57  21   08:05   7.42 5 22.maijs Laveri
  25 M50     42:14  1000 1(9)   6.34  17   06:39   9.01 5 29.maijs Trīsciems
  31 M50     43:44    985 2(11)   6.75  19   06:28   9.26 5 12.jūnijs Carnikava Z
  33 M50     49:57    921 2(8)   6.61  18   07:33   7.94 5 14.jūnijs Silakrogs
  34 M50     45:34    914 2(10)   6.60  22   06:54   8.69 5 19.jūnijs Dūņezers
  42 M50   1:07:11    955 3(9)   6.40  17   10:29   5.72 5 5.jūlijs Urga
  43 M50     42:13  1000 1(8)   6.50  19   06:29   9.24 5 10.jūlijs Carnikava D
  45 M50     49:13    907 2(8)   6.70  20   07:20   8.17 5 12.jūlijs Asaru ezers
  46 M50     48:53    944 3(5)   6.30  23   07:45   7.73 5 17.jūlijs Bādciems
  48 M50     57:39    865 2(8)   6.80  13   08:28   7.08 5 19.jūlijs Bāliņi D
  49 M50     42:10    962 2(8)   5.60  17   07:31   7.97 5 24.jūlijs Lilastes ez. D
  51 M50     43:18  1000 1(14)   5.90  16   07:20   8.18 5 26.jūlijs Garkalnes st. A
  52 M50     45:05  1000 1(6)   6.10  16   07:23   8.12 5 31.jūlijs Jaunciems-Kalngale
  55 M50     47:47    856 2(10)   6.40  17   07:27   8.04 5 7.augusts Atari
  57 M50     52:21    894 2(4)   6.60  20   07:55   7.56 5 9.augusts Zaķumuiža R
  58 M50     49:50    979 2(10)   6.80  14   07:19   8.19 5 14.augusts Jaunciems-Jūgezers
  61 M50     49:58    761 3(9)   6.50  19   07:41   7.81 5 21.augusts Ummis
  63 M50     47:32  1000 1(8)   6.80  17   06:59   8.58 5 23.augusts Baltais krusts
  64 M50   1:04:33    733 3(6)   6.70  19   09:38   6.23 5 28.augusts Langa
  70 M50     43:47  1000 1(9)   6.18  16   07:05   8.47 5 11.septembris Bukulti
  72 M50     49:12  1000 1(8)   6.25  20   07:52   7.62 5 13.septembris Langstiņi-Upesciems
  73 M50     45:50  1000 1(8)   5.89  16   07:46   7.71 5 18.septembris Mežaparks
  74 M50     38:45  1000 1(9)   5.88  14   06:35   9.10 5 19.septembris Buļļusala R
  75 M50     44:20  1000 1(6)   5.80  24   07:38   7.85 5 20.septembris Biķeru bazn.
  76 M50     40:06    922 3(5)   5.71  18   07:01   8.54 5 25.septembris Priedkalne
  77 M50     46:39    867 3(5)   5.40  21   08:38   6.95 5 26.septembris Skulte
  79 M50       0  -(8)   6.20  21 5 2.oktobris Vecāķi Z
 25:55:26 202.30 568   07:41   7.80


Kr.krasta Magnēts 18

Pēc  27.(noslēguma)  kārtas  grupā M50 2802 punkti,  16. vieta no 29 dalībniekiem
Kārta Grupa Rezultāts Punkti V.gr km kp min/km km/h D Datums Karte
   1(2) M50   1:00:19    935 4(8)   5.73  13   10:31   5.70 5 4.aprīlis Imanta
  25(74) M50     38:45  1000 1(9)   5.88  14   06:35   9.10 5 19.septembris Buļļusala R
  26(77) M50     46:39    867 3(5)   5.40  21   08:38   6.95 5 26.septembris Skulte
  2:25:43 17.01 48   08:33   7.00

Informācija sagatavota  04.10.2018  23:26:04