Sanda Lapiņa

Magnēts 19/20 ziema

Numurs 303    Grupa W16       Kolektīvs Auseklis
Pēc  43.  kārtas  18418 punkti,  1. vieta no 20 dalībniekiem

Kārta Rezultāts Punkti V.gr V.dist km kp min/km D Koef Datums Karte
   5     33:12    900 1( 1) 2( 82)   4.52  15   07:20 2 0.90 27.oktobris Upesciema dīķi
   7   1:02:41    978 2( 4) 39( 87)   6.69  16   09:22 3 1.00 3.novembris Jaunciems-Eimuri
   9     45:28  1000 1( 2) 23( 85)   6.59  15   06:53 3 1.00 10.novembris Mucenieki
  11     55:12  1000 1( 3) 25( 76)   6.64  18   08:18 3 1.00 17.novembris Jaunciems-Kalngale
  12     32:23    900 1( 3) 2( 69)   4.74  16   06:49 2 0.90 23.novembris Piekūnītis
  13     48:10  1000 1( 1) 11( 89)   6.61  14   07:17 3 1.00 24.novembris Vārnukrogs R
  16     54:09  1000 1( 1) 15( 82)   6.69  15   08:05 3 1.00 7.decembris Bumbukalns R
  17     53:09  1000 1( 1) 36(103)   6.57  18   08:05 3 1.00 8.decembris Ataru ezers
  18     51:39  1000 1( 3) 21( 64)   6.54  17   07:53 3 1.00 14.decembris Suži
  19       0  -( 2)  -( 89)   6.67  17 3 1.00 15.decembris Vārnukrogs A
  21     51:59  1000 1( 3) 12(107)   6.74  19   07:42 3 1.00 22.decembris Mežaparks
  22     42:08    900 1( 2) 4( 59)   4.63  14   09:06 2 0.90 28.decembris Beberbeķi D
  24     49:15  1000 1( 3) 30(105)   6.64  17   07:25 3 1.00 4.janvāris Baltais krusts
  27       0  -( 1)  -( 68)   6.70  15 3 1.00 12.janvāris ALFA-Biķernieki
  32   1:01:48    968 2( 2) 35( 58)   6.60  17   09:21 3 1.00 1.februāris Maku ezers
  35     53:02    986 2( 2) 23( 99)   6.64  16   07:59 3 1.00 9.februāris Buļļusala R
  37     28:49    900 1( 2) 4( 85)   4.50  15   06:24 2 0.90 16.februāris Ummis
  40     57:22    988 2( 2) 35(106)   6.67  20   08:36 3 1.00 29.februāris Garkalne Z
  41     51:27  1000 1( 4) 16( 95)   6.72  17   07:39 3 1.00 1.marts Baloži
  42     52:00    998 2( 4) 35(101)   6.60  17   07:52 3 1.00 7.marts Bukulti
  43     31:17    900 1( 1) 3( 95)   4.60  16   06:48 2 0.90 8.marts Vecāķi Z
 15:15:10 115.93 312   07:53

Informācija sagatavota  12.03.2020  16:29:57