01.distance 10 KP  2.90 km  01.kārta 12.oktobris Asaru ezers
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   26:20 WB      1( 4)  600  1757 Elīna Veide                   
  2   38:34 W60     1( 1)  600  1656 Inese Užule                   
  3   39:08 W12     1( 1) 1000   973 Sofija Sveta Galvanovska      
  4   43:16 M70     1( 1)  800   117 Jānis Aprubis                 
  5   43:35 M12     1( 6) 1000    23 Teodors Šampiņš               
  6   46:37 MB      1( 1)  400  2355 Valdis Vasiļevskis            
  7   51:14 W14     1( 1)  800  2365 Paula Līva Ulmane             
  8   51:23 M12     2( 6)  848  2362 Pēteris Vanags                
  9   53:11 M40     1( 1)  300  1973 Valters Siliņš                
 10   54:50 M12     3( 6)  795  2354 Leonards Papāns               
 11   55:10 M12     4( 6)  790  2353 Kristaps Hokonens             
 12   55:18 WB      2( 4)  286  1921 Rita Laudere                  
 13 1:03:36 WB      3( 4)  248  1933 Annija Asnate Čekstere        
 14 1:07:58 M60     1( 1)  400   606 Jānis Pērkons                 
 15 1:08:00 M12     5( 6)  641  1441 Gustavs Krišjānis Pērkons     
 16 1:13:16 W70     1( 1)  800    24 Ināra Šampiņa                 
 17 1:22:01 M12     6( 6)  531  2262 Mārtiņš Pužulis               
 18 1:22:16 W40     1( 2)  400  1870 Inese Miķelsone               
 19 1:33:27 WB      4( 4)  169  2352 Inta Gintaute                 
 20 2:14:33 W40     2( 2)  245  2366 Santa Spilberga               


02.distance 13 KP  4.60 km  01.kārta 12.oktobris Asaru ezers
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   29:53 MB      1( 3)  750  1904 Kārlis Lauders                
  2   38:15 WB      1(14) 1000  1698 Signe Vilcāne                 
  3   40:50 M14     1( 1)  900   533 Uvis Cinītis                  
  4   44:01 WA      1( 1)  500  1606 Anita Užule                   
  5   44:30 MB      2( 3)  504  1542 Aivars Pīlādzis               
  6   44:39 M40     1( 4)  400  1453 Mārtiņš Lūkins                
  7   45:16 W40     1( 7)  850   142 Inese Apse                    
  8   45:44 M40     2( 4)  391   792 Kārlis Lācis                  
  9   45:45 W40     2( 7)  841   546 Vineta Vilistere-Lāce         
 10   46:14 W40     3( 7)  832   363 Inese Bļodniece               
 11   46:48 WB      2(14)  817   404 Kristiāna Brence              
 12   47:15 WB      3(14)  810  1368 Dace Goško                    
 13   48:38 WB      4(14)  786  1501 Ieva Ušča                     
 14   49:59 W60     1( 3) 1000  1084 Regīna Čūdere                 
 15   50:27 M40     3( 4)  354  2814 Zigurds Greivulis             
 16   51:11 W40     4( 7)  752  2373 Silvija Štāla                 
 17   51:31 W60     2( 3)  970  1094 Ginta Sniķere                 
 18   51:47 W40     5( 7)  743  2037 Sandija Šēnberga              
 19   53:23 M70     1( 2) 1000   155 Aivars Pentjušs               
 20   54:48 M50     1( 1)  500  2249 Juris Ducens                  
 21   56:39 M70     2( 2)  942    45 Ojārs Lietuvietis             
 22   56:56 WB      5(14)  672  1024 Aija Kozlovska                
 23   57:24 WB      6(14)  666   830 Sabīne Opeņhovska             
 24 1:01:42 WB      7(14)  620  2358 Paula Lakstiņa-Lakstīga       
 25 1:01:46 MB      3( 3)  363  2359 Mārtiņš Zvīdriņš              
 26 1:01:50 W40     6( 7)  622  2189 Elīna Gediņa-Ducena           
 27 1:02:57 M40     4( 4)  284   670 Māris Beikerts                
 28 1:03:45 WB      8(14)  600   477 Kristīne Tihanova             
 29 1:08:04 W70     1( 2) 1000   325 Rudīte Šterna                 
 30 1:08:36 WB      9(14)  558  1600 Dita Muceniece                
 31 1:08:43 WB     10(14)  557   476 Signe Hokonena                
 32 1:11:35 W40     7( 7)  538  2363 Ieva Vanaga                   
 33 1:14:23 W60     3( 3)  672   775 Inta Brūna                    
 34 1:19:26 W50     1( 1)  900  2360 Ginta Bērziņa                 
 35 1:19:29 WB     11(14)  481  2294 Marita Vilciņa                
 36 1:19:32 WB     12(14)  481  2364 Gunta Zelmene                 
 37 1:20:08 WB     13(14)  477  1777 Ieva Ziemele                  
 38 1:20:17 W12     1( 1)  900  2295 Karlīna Vilciņa               
 39 1:41:24 W70     2( 2)  671  1585 Ilda Pāna                     
    ------- WB     14(14)    0  2599 Jeaterina Dmitrijeva          


03.distance 16 KP  6.61 km  01.kārta 12.oktobris Asaru ezers
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   34:48 MB      1( 8) 1000   309 Andris Svilāns                
  2   44:51 M16     1( 1) 1000  1162 Edvards Zvirgzdiņš            
  3   45:14 MA      1( 2)  750  1161 Kārlis Zvirgzdiņš             
  4   48:48 MB      2( 8)  713   293 Ģirts Goško                   
  5   52:30 M40     1( 5)  800  1372 Didzis Krūmiņš                
  6   52:58 WA      1( 4)  950   987 Ieva Godiņa                   
  7   54:08 MB      3( 8)  643   975 Māris Ignatovičs              
  8   55:05 M14     1( 2) 1000  1012 Roberts Šampiņš               
  9   55:07 M40     2( 5)  762   311 Uldis Svilāns                 
 10   55:37 M40     3( 5)  755   294 Mārtiņš Saulītis              
 11   57:48 M50     1( 4)  900   589 Ainārs Gailis                 
 12 1:00:02 M70     1( 3)  800     8 Andris Tauvens                
 13 1:02:36 MB      4( 8)  556  2450 Uģis Nerets                   
 14 1:02:50 W40     1( 4) 1000   223 Baiba Grišule                 
 15 1:03:03 M60     1( 3) 1000   954 Pēteris Magone                
 16 1:03:49 MA      2( 2)  532  1582 Kaspars Kapenieks             
 17 1:05:19 MB      5( 8)  533   261 Mārtiņš Galvanovskis          
 18 1:05:22 MB      6( 8)  532   401 Māris Katkovskis              
 19 1:05:42 M50     2( 4)  792   926 Agris Būmanis                 
 20 1:06:24 W40     2( 4)  946   415 Anita Saulīte                 
 21 1:06:36 MB      7( 8)  523  2600 Arkādijs Šišlovs              
 22 1:07:48 W40     3( 4)  927  1775 Astra Šauere                  
 23 1:08:19 WA      2( 4)  737   515 Jūlija Aņisko                 
 24 1:08:22 M40     4( 5)  614  2357 Jānis Ikaunieks               
 25 1:09:18 M40     5( 5)  606  2172 Edgars Tabors                 
 26 1:11:58 W50     1( 3) 1000   166 Inta Mihailova                
 27 1:12:18 W50     2( 3)  995   209 Jolanta Galzone               
 28 1:12:38 M50     3( 4)  716  2361 Juris Naglis                  
 29 1:13:00 MB      8( 8)  477  2351 Vadims Marinecs               
 30 1:13:42 M60     2( 3)  855   883 Ilgvars Lipsts                
 31 1:14:45 M50     4( 4)  696   189 Andis Skujenieks              
 32 1:14:50 M70     2( 3)  642  1122 Ilmārs Limbēns                
 33 1:15:40 M60     3( 3)  833   113 Ivars Ansviesulis             
 34 1:15:46 M70     3( 3)  634   483 Jānis Zariņš                  
 35 1:17:06 WA      3( 4)  653  1884 Dace Zvīdriņa                 
 36 1:17:18 M14     2( 2)  713   410 Emīls Saulīte                 
 37 1:19:13 WA      4( 4)  635   981 Luīze Mantiņa                 
 38 1:23:15 W40     4( 4)  755    95 Anita Paidere                 
    ------- W50     3( 3)    0    14 Velga Buša                    


04.distance 24 KP  8.55 km  01.kārta 12.oktobris Asaru ezers
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   49:25 MA      1(14) 1000   588 Andris Gailis                 
  2   50:06 MA      2(14)  986   171 Ivars Žagars                  
  3   50:48 MA      3(14)  973  1131 Guy Sabo-Bar                  
  4   52:13 MA      4(14)  946   339 Rihards Gailis                
  5   55:28 MA      5(14)  891  3003 Kaspars Beķeris               
  6   55:31 M40     1( 3) 1000    87 Pēteris Druķis                
  7   58:39 MA      6(14)  843   931 Jurijs Šenbergs               
  8   59:27 MA      7(14)  831   824 Gatis Grīnbergs               
  9 1:00:12 M16     1( 1)  950   411 Matīss Saulīte                
 10 1:01:04 M50     1( 4) 1000   869 Ints Ulmanis                  
 11 1:01:09 M40     2( 3)  908   909 Andris Mucenieks              
 12 1:02:27 MA      8(14)  791   270 Jānis Kukks                   
 13 1:04:55 M50     2( 4)  941  1309 Jevgenijs Kaupužs             
 14 1:05:04 M50     3( 4)  939   503 Armands Lunts                 
 15 1:05:54 MA      9(14)  750    72 Ģirts Kilēvics                
 16 1:07:02 MA     10(14)  737   964 Agris Bērziņš                 
 17 1:09:07 MA     11(14)  715  1353 Ervīns Veics                  
 18 1:13:34 M60     1( 2)  900   570 Andris Grundšteins            
 19 1:16:34 M40     3( 3)  725   545 Dzintars Kriķis               
 20 1:16:37 M50     4( 4)  797  1041 Igors Bogdanovs               
 21 1:17:20 MA     12(14)  639    94 Uģis Vismanis                 
 22 1:19:41 MA     13(14)  620    13 Uldis Pekuss                  
 23 1:19:44 M60     2( 2)  830   224 Aigars Ūdris                  
 24 1:21:34 MA     14(14)  606   306 Uldis Kalniņš