01.distance 12 KP  3.44 km  10.kārta 16.novembris Dzidriņas
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   41:02 M50     1( 2)  300  4102 Rolandas Petraitis            
  2   42:07 MA      1( 1)  200   451 Fricis Spektors               
  3   44:31 WB      1( 6)  600  1675 Antra Skujeniece              
  4   44:57 W50     1( 2)  600   366 Linda Meļķerte                
  5   48:19 W14     1( 4)  800  1405 Aiga Strazdiņa                
  6   49:54 W40     1( 1)  400   278 Elīna Krūze                   
  7   51:33 WB      2( 6)  518  1983 Sniedze Žideļūna              
  8   55:38 WB      3( 6)  480   417 Dace Cīrule                   
  9   58:43 M14     1( 2)  600  1885 Toms Kaļva                    
 10   59:34 WB      4( 6)  448  1822 Agnese Helmūte                
 11 1:00:54 WB      5( 6)  439   256 Evita Kļaviņa                 
 12 1:09:09 M16     1( 1)  400   470 Ričards Banga                 
 13 1:11:37 M12     1( 2) 1000  4095 Jokūbas Jankas                
 14 1:11:45 M12     2( 2)  998  4089 Benas Balčiūnas               
 15 1:12:37 MB      1( 1)  400  2524 Juris Birznieks               
 16 1:13:49 W14     2( 4)  524  2365 Paula Līva Ulmane             
 17 1:24:02 M70     1( 1)  800   134 Elmārs Rūcis                  
 18 1:38:00 W12     1( 2) 1000  2518 Sofija Sudmale                
 19 1:56:45 M50     2( 2)  105  2521 Olafs Kiršteins               
    ------- WB      6( 6)    0  1373 Ludmila Strazdiņa             
    ------- W50     2( 2)    0  1604 Dagnija Poreitere             
    ------- M14     2( 2)    0  4098 Džiugas Karvelis              
    ------- W14     4( 4)    0  4100 Gabrielė Kuprytė              
    ------- W12     2( 2)    0  4103 Izabelė Skupaitė              
    ------- W14     4( 4)    0  4090 Viktorija Batalova            


02.distance 15 KP  4.56 km  10.kārta 16.novembris Dzidriņas
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   44:51 M60     1( 4)  800    19 Valerijs Pahomovs             
  2   46:15 W16     1( 1)  900   115 Aiga Irbe Blūma               
  3   48:14 MB      1( 3)  750  2114 Edgars Rancāns                
  4   48:33 M14     1( 5)  900  2519 Renārs Grasis                 
  5   49:13 M40     1( 4)  400   399 Artūrs Brencis                
  6   53:16 W14     1( 3) 1000  4092 Miglė Činčikaitė              
  7   53:17 W12     1( 1)  900  4096 Aida Janulytė                 
  8   53:27 M70     1( 7) 1000     8 Andris Tauvens                
  9   53:39 M40     2( 4)  367   196 Aleksandrs Černušenko         
 10   53:59 W50     1( 6)  900   166 Inta Mihailova                
 11   55:32 M40     3( 4)  355   940 Atis Ģēģeris                  
 12   57:03 M70     2( 7)  937   155 Aivars Pentjušs               
 13   57:29 W40     1( 5)  850   635 Evija Karlsone                
 14   59:28 W50     2( 6)  817  4107 Renata Viksvienė              
 15 1:01:05 M14     2( 5)  715  4101 Tadas Mackevičius             
 15 1:01:05 M16     1( 1)  700  4108 Simonas Voroblievas           
 17 1:02:28 WB      1(10) 1000   624 Oksana Klēģere                
 18 1:02:32 MB      2( 3)  578  1349 Matīss Janevičs-Dambis        
 19 1:03:22 M14     3( 5)  690  2128 Jānis Mārtiņš Ozoliņš         
 20 1:04:43 W50     3( 6)  751  2522 Maret Viira                   
 21 1:05:12 M60     2( 4)  550    54 Juris Dompalms                
 22 1:05:59 W14     2( 3)  807  1070 Ramona Poreitere              
 23 1:06:27 WB      2(10)  940  1698 Signe Vilcāne                 
 24 1:06:32 M70     3( 7)  803  1540 Dzintars Grigulis             
 25 1:06:58 M60     3( 4)  536    16 Andrejs Millers               
 26 1:07:37 W40     2( 5)  723  1306 Elgita Strazdiņa              
 27 1:08:31 W40     3( 5)  713  2037 Sandija Šēnberga              
 28 1:10:13 M70     4( 7)  761    43 Pēteris Novikovs              
 29 1:10:18 W50     4( 6)  691  2513 Dace Vegnere                  
 30 1:10:21 W60     1( 2) 1000  1094 Ginta Sniķere                 
 31 1:10:35 M12     1( 1)  900    23 Teodors Šampiņš               
 32 1:10:46 M70     5( 7)  755    25 Ādolfs Šampiņš                
 33 1:11:04 W60     2( 2)  990  1084 Regīna Čūdere                 
 34 1:11:37 M40     4( 4)  275   706 Ilgvars Gravnieks             
 35 1:13:44 W40     4( 5)  663   353 Ieva Vincovska                
 36 1:14:36 WB      3(10)  837  1368 Dace Goško                    
 37 1:15:34 M70     6( 7)  707   128 Vilis Dubrovskis              
 38 1:17:16 W50     5( 6)  629  1280 Inta Tiltiņa                  
 39 1:21:59 WB      4(10)  762   477 Kristīne Tihanova             
 40 1:22:04 M50     1( 2)  500   800 Jānis Odiņš                   
 41 1:22:27 WB      5(10)  758   711 Ilona Kalniņa                 
 42 1:27:14 WB      6(10)  716  1245 Leila Bībere                  
 43 1:28:40 W40     5( 5)  551   732 Inese Ozoliņa                 
 44 1:28:58 WB      7(10)  702  1474 Dārta Janeviča-Damba          
 45 1:30:13 M14     4( 5)  484  4105 Sfalvijus Strolė              
 46 1:30:20 M14     5( 5)  484  4097 Kimantas Kareckas             
 47 1:34:20 MB      3( 3)  383  2516 Jānis Strazdiņš               
 48 1:34:31 WB      8(10)  661  2517 Linda Rožkalne                
 49 1:36:57 W50     6( 6)  501   648 Ieva Tūtere                   
 50 1:44:36 W70     1( 2) 1000   188 Aija Andersone                
 51 1:48:04 M60     4( 4)  332  2508 Andris Balodis                
 52 1:52:47 WB      9(10)  554   178 Laura Ķīse                    
 53 2:07:12 WB     10(10)  491  1525 Līva Šteinberga               
 54 2:37:28 W70     2( 2)  664    24 Ināra Šampiņa                 
    ------- WA      1( 1)    0   341 Emīlija Anna Staģe            
    ------- M70     7( 7)    0  3041 Reinis Līcis                  
    ------- M50     2( 2)    0  4091 Rimantas Cicėnas              
    ------- W14     3( 3)    0  4093 Ugnė Gabreliūnaitė            


03.distance 17 KP  6.52 km  10.kārta 16.novembris Dzidriņas
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1   48:00 MA      1( 9)  750   582 Mārtiņš Skujenieks            
  2   53:31 MB      1(13) 1000   623 Ingus Klēģeris                
  3   53:40 MA      2( 9)  671   471 Aldis Banga                   
  4   54:52 MA      3( 9)  656   339 Rihards Gailis                
  5   55:20 M40     1( 9)  800  1597 Andris Strazdiņš              
  6 1:00:19 WA      1( 5)  950  3106 Ilona Daģe                    
  7 1:01:58 MB      2(13)  864  2450 Uģis Nerets                   
  8 1:02:10 MA      4( 9)  579  1127 Viktors Mateičs               
  9 1:03:01 MA      5( 9)  571   228 Jānis Skujenieks              
 10 1:03:30 MB      3(13)  843    81 Kristaps Kalniņš              
 11 1:04:28 MA      6( 9)  558  3039 Salvis Daģis                  
 12 1:04:34 M50     1(10)  900  2523 Andres Viira                  
 13 1:05:06 M14     1( 1) 1000  1012 Roberts Šampiņš               
 14 1:06:29 M50     2(10)  874   589 Ainārs Gailis                 
 15 1:06:41 M50     3(10)  871  1818 Kalvis Bricis                 
 16 1:07:12 M60     1( 4) 1000   744 Roberts Ozols                 
 17 1:08:12 MB      4(13)  785   627 Jānis Dūka                    
 18 1:09:22 MB      5(13)  772   321 Māris Balčūns                 
 19 1:10:18 MB      6(13)  761   261 Mārtiņš Galvanovskis          
 20 1:10:20 MB      7(13)  761    18 Kaspars Šampiņš               
 21 1:11:01 M40     2( 9)  623   877 Arnis Heinrihsons             
 22 1:11:14 MB      8(13)  751   682 Kārlis Andersons              
 23 1:11:30 MB      9(13)  748   293 Ģirts Goško                   
 24 1:11:37 M40     3( 9)  618   357 Andris Kalniņš                
 25 1:12:04 W40     1( 5) 1000  2502 Agnese Baltmane               
 26 1:13:45 MB     10(13)  726   584 Kristiāns Staņa               
 27 1:14:06 M60     2( 4)  907  2409 Guntis Koks                   
 28 1:14:22 M40     4( 9)  595   792 Kārlis Lācis                  
 29 1:14:25 M40     5( 9)  595    79 Agris Šulcs                   
 30 1:14:26 W16     1( 1) 1000  2330 Paula Baltmane                
 31 1:14:27 MA      7( 9)  484   566 Oskars Staģis                 
 32 1:14:34 W40     2( 5)  966   546 Vineta Vilistere-Lāce         
 33 1:15:03 WA      2( 5)  764  1881 Aiga Kalniņa                  
 34 1:16:36 W50     1( 4) 1000  3063 Daina Livdāne                 
 35 1:16:45 MB     11(13)  697  2451 Gatis Počs                    
 36 1:17:42 MB     12(13)  689  2351 Vadims Marinecs               
 37 1:18:18 M60     3( 4)  858    56 Balvis Gulbis                 
 38 1:18:20 MA      8( 9)  460   643 Arnis Eriņš                   
 39 1:18:24 WA      3( 5)  731   515 Jūlija Aņisko                 
 40 1:19:35 WA      4( 5)  720  2629 Ilze Mīlenberga               
 41 1:22:17 M40     6( 9)  538  2172 Edgars Tabors                 
 42 1:23:38 M40     7( 9)  529  2525 Sandis Pužulis                
 43 1:23:40 M50     4(10)  695  2476 Aivars Zāģeris                
 44 1:24:56 MA      9( 9)  424   291 Jānis Spektors                
 45 1:25:12 M16     1( 1) 1000   300 Gustavs Grasmanis             
 46 1:25:18 W50     2( 4)  898   262 Valentīna Grasmane            
 47 1:25:20 M50     5(10)  681   263 Aldis Grasmanis               
 48 1:25:21 M40     8( 9)  519   225 Ilmārs Tolstovs               
 49 1:26:17 M50     6(10)  673   199 Paulis Laizāns                
 50 1:26:31 M50     7(10)  672  1072 Didzis Poreiters              
 51 1:27:36 M50     8(10)  663   189 Andis Skujenieks              
 52 1:35:06 M60     4( 4)  707   954 Pēteris Magone                
 53 1:36:10 M50     9(10)  604  3062 Vilis Livdāns                 
 54 1:41:40 MB     13(13)  526   612 Māris Zvirgzdiņš              
 55 1:42:40 W40     3( 5)  702  1344 Aiga Priedniece               
 56 1:43:13 W40     4( 5)  698   710 Inga Meķe                     
 57 1:43:25 M50    10(10)  562   714 Normunds Paško                
 58 1:44:56 WA      5( 5)  546  1884 Dace Zvīdriņa                 
 59 1:52:42 W40     5( 5)  639    95 Anita Paidere                 
 60 1:55:39 W50     3( 4)  662   209 Jolanta Galzone               
 61 2:01:45 M70     1( 1)  800   483 Jānis Zariņš                  
 62 2:14:33 M40     9( 9)  329  2520 Emīls Rupais                  
 63 2:20:11 W50     4( 4)  546   787 Anita Vucāne                  
    ------- WB      1( 1)    0   831 Lidija Luņeva                 


04.distance 27 KP 10.15 km  10.kārta 16.novembris Dzidriņas
Vieta            Vieta(dal)                                        
dist. Rez. Grupa   grupā  Punkti Nr. Dalībnieks                    
  1 1:09:16 MA      1(10) 1000   588 Andris Gailis                 
  2 1:12:36 MA      2(10)  954   234 Zigmārs Gailis                
  3 1:22:57 MA      3(10)  835   687 Zigmunds Bībers               
  4 1:24:49 M50     1( 6) 1000  1309 Jevgenijs Kaupužs             
  5 1:26:54 M50     2( 6)  976    65 Andris Meļķerts               
  6 1:27:18 M50     3( 6)  972   519 Sergejs Šadrins               
  7 1:27:50 M40     1( 7) 1000  2211 Dagnis Kaņepe                 
  8 1:27:51 M40     2( 7) 1000   437 Juris Ceirulis                
  9 1:28:05 MA      4(10)  786  1994 Ģirts Siliņš                  
 10 1:30:57 M50     4( 6)  933   869 Ints Ulmanis                  
 11 1:34:31 MA      5(10)  733  3031 Kalvis Kažoks                 
 12 1:35:09 M40     3( 7)  923   977 Henrijs Šuķītis               
 13 1:40:27 MA      6(10)  690   672 Mārtiņš Ozoliņš               
 14 1:50:08 MA      7(10)  629   730 Lolita Kauķe                  
 15 1:51:00 MA      8(10)  624  1100 Raimonds Arājs                
 16 1:51:28 MB      1( 3)  900   884 Dainis Kreilis                
 17 1:52:05 M40     4( 7)  784  1562 Ģirts Mauliņš                 
 18 1:52:50 M40     5( 7)  778   100 Pēteris Purmalis              
 19 1:52:57 M60     1( 2)  900   224 Aigars Ūdris                  
 20 1:53:59 MB      2( 3)  880   812 Ritvars Bikšis                
 21 1:55:10 MB      3( 3)  871  1985 Miķelis Žideļūns              
 22 1:59:08 MA      9(10)  581   840 Jānis Strazdiņš               
 23 1:59:52 M50     5( 6)  708    60 Valērijs Stūris               
 24 2:01:00 M50     6( 6)  701  1041 Igors Bogdanovs               
 25 2:04:48 M60     2( 2)  815    64 Uldis Brūns                   
 26 2:17:58 MA     10(10)  502   306 Uldis Kalniņš                 
 27 2:52:40 M40     6( 7)  509  1913 Džeralds Troms                
 28 2:52:50 W50     1( 1)  800  2011 Inga Lapaine                  
    ------- M40     7( 7)    0  1282 Kaspars Bālins